Nasz Zespół

Magdalena Parzych

Jestem właścicielką Agencji Ubezpieczeniowej. Każdą nową rzecz analizuje pod kątem przydatności a przede wszystkim skuteczności. Moją pasją są jaskinie. Kocham ludzi, kocham wyzwania, kocham życie

Katarzyna Abramowska

Osoba dynamiczna, pełna energii, skupiona na stawianych sobie coraz to nowych celi życiowych i zawodowych. Ciekawy świata podróżnik. Życiowe marzenie: podróż dookoła świata.

Justyna Kowalczyk

Jest szczęśliwą mężatką. Jest również kochającą matką, która potrafi pogodzić swoje życiowe pasje i ambicje z życiem małżeńskim i rodzinnym, choć nie jest to łatwym zadaniem.

Izabela Rytelewska

Pozytywnie zakręcona osoba, pełna energii i pasji. Angażująca się mocno w sprawy, które ja zainspirują. Lubi pomagać innym co sprawia jej niesamowitą przyjemność. Kobietka o romantycznej duszy nieustannie poszukująca nowych wyzwań i mocnych wrażeń. Potrafi być wielką zagadką dla swojego otoczenia.

Dariusz Malinowski

Człowiek o nieprzeciętnej obowiązkowości. Nie znam bardziej skrupulatnej, uczciwej i rzetelnej osoby. Perfekcjonista, surowy dla siebie w miarę wyrozumiały dla innych (nie lubi lenistwa) Biuro: ul. Stacha Konwy 3, 18-400 Łomża centrum@dobrzeubezpieczony.pl ZAPRASZAM SERDECZNIE

Bartosz Gołębiowski

Choleryczny Taternik Jaskiniowy. Perfekcjonista, lubiący porządek. Pionier nowych rozwiązań. Jest absolutnie wszechstronny, zajmuje się przede wszystkim myśleniem. Interesuje się… wszystkim, lubi czytać książki, dyskutować o mediach, polityce i wymądrzać się na różne tematy. Jego słabością jest czekolada :) Honorowy Dawca Krwi.

Katarzyna Dłużewska

Lubi sport, szalony płetwonurek. Otwarta na świat, posiada wielkie serce nie tylko dla ludzi ale także dla zwierząt (sama jest posiadaczką sporej gromadki pupili)

Marek Parzych

Otwarty na nowe wyzwania, główna dewiza: „Pytanie nie brzmi czy się da, ale jak to zrobić”. Uwielbia pomagać innym, pracować z ludźmi, dzielić się nabytą wiedzą. Tkwią w nim niewyczerpujące się pokłady energii i entuzjazmu.

Masz do Nas pytanie? Zadzwoń bądź napisz!