Ubezpieczenie gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.

Ubezpieczenie przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którzy chcieliby kompleksowo, ubezpieczyć swoje budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego i w życiu prywatnym.

Dla rolnika grunt to wygoda, dlatego gospodarstwo można ubezpieczyć na jednej polisie. Chroń siebie, bliskich i gospodarstwo w takim zakresie, jakim potrzebujesz!

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenia rolne dotowane.

W ubezpieczeniach dotowanych nawet 65% składki pokrywa budżet państwa. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie na pokrycie strat w uprawach polowych lub w uprawach w szklarniach i tunelach z powodu np. gradobicia, przymrozków wiosennych, powodzi, huraganu czy deszczu nawalnego. 

Z uwagi na ograniczony limit dotacji na dopłaty do składek warto złożyć zapytanie na ubezpieczenie niezwłocznie w sezonie wiosennym jak i jesiennym. ZAPRASZAMY!!!